demo

Doğaya El Ver!

Kısa bir sürede, yürütmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projemize sizlerin göstermiş olduğu duyarlılık ve sağduyu ile fidanlarımız ellerinizden hayat buldu. 


     Bölgemizin ağaçlanması adına göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyet için sizlere minnettarız. Hayat sizinle nefes alıyor.


Saygılarımızla,
Doğaya El Ver  


Her yıl yaz aylarında görülen yangınlar ile ağaçlarımızı, ormanlarımızı kaybediyoruz. Doğaya olan saygımız ile bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz "Doğaya El Ver"  sosyal sorumluluk projemiz kapsamında bolgemizi ağaçlandırmak ve bunu yaparken de sizlerin desteğini almak istiyoruz. Fabrika satış mağazamızdan fidanınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Fabrika satış mağazamız Büyükevren Köyü, Enez-Edirne adresindedir. 


Ekmiş olduğunuz fidanlarınızın fotoğraflarını yada videolarınızı #dogayaelver etiketi ile paylasabilir bizleri de gönderilerinizde etiketleyebilirsiniz. @akbeypeynir

@cirozlarsut


Kampanyamızı @dogayaelver hesabından da takip edebilirsiniz.


 Akbey Peynircilik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projemize gerekli hassasiyet ve ilgiyi göstereceğinizden eminiz. 


Unutmayın değişim sizinle başlar. Yarınlarımız için bir fidan da sizinle hayat bulsun.


Sevgiyle kalın doğaya el verin